Niemand Bobt - Kroegentocht door Den Bosch met overnachting
De Bossche Kroegentocht voor een vrijgezellenuitje, met vrienden stappen in Den Bosch of met vriendinnen er even tussen uit. In geen enkele stad vindt u zo veel gezellige kroegen, barretjes en eetcafes als in Den Bosch. En niemand hoeft te rijden, want u blijft lekker slapen in het hart van de stad.
Dit arrangement is inclusief
1 Overnachting
1x Live Cooking ontbijtbuffet
1x Een 2-gangen keuzemenu in de brasserie
1x Een glas wijn, bier of fris bij het diner
1 x koffie of thee met versgebakken koek na diner
Prijs: € 98,75 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
Voorwaarden:
Exclusief lokale heffing € 3,30 per persoon per nacht
Meerprijs eenpersoonskamer € 25,00 per kamer per nacht
Laagseizoen: dagelijks mogelijk + op basis van beschikbaarheid
Hoogseizoen: alleen in het weekend + op basis van beschikbaarheid
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.
Genieten van de Brabantse Gastvrijheid op 4-sterren niveau!
Het gastvrije ’s-Hertogenbosch is sprankelend, intiem en sfeervol; een ideale omgeving voor een geslaagd verblijf. Kom en ontdek zelf deze bruisende Bourgondische stad! Vol bijzondere musea, vele authentieke winkeltjes, kroegjes en Bourgondische restaurantjes. Of wat dacht u van een stadswandeling door de historische binnenstad? Ook een bezoek aan de beroemde Gotische kathedraal De Sint-Jan, dé trots van ’s-Hertogenbosch, is zeker de moeite waard.
De kamers
Het 4-sterren hotel is gelegen aan de markt in hartje centrum van ’s-Hertogenbosch en beschikt over 125 comfortabele kamers. Allen zijn voorzien van airconditioning, koffie&thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. Tevens kunt u in het gehele hotel, als hotelgast, gratis gebruik maken van WIFI.
Faciliteiten
Het hotel beschikt over een gezellige brasserie, met prachtig uitzicht over het middeleeuwse marktplein. De brasserie presenteert het beste van 2 werelden, het lekkerste van de Brabantse én de internationale keuken, alles bereid met verse ingrediënten, bij voorkeur uit de regio, met liefde voor het seizoen en aandacht voor de herkomst.
De brasserie is 7 dagen per week geopend voor een heerlijk bakje koffie, voor uw zakelijke gesprek of gewoon even bijkletsen onder het genot van een echte Bossche bol of onze specialiteit de huisgemaakte Apfelstrudel. Daarnaast bent u ook van harte welkom voor een snelle of gemoedelijke lunch, voor de speciale cocktails of een van de 5 verschillende bieren op tap met ‘iets vertrouwd’ als een bitterbal of ‘iets nieuws’ als de borrelplank Cé Speciaal. Het diner wordt een feest met heerlijke verse producten met verrassende lokale ingrediënten.
Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek. Ook onze sportieve gasten komen aan hun trekken in het fitnesscentrum, gelegen op de 7e etage van het hotel met een uniek uitzicht op de beroemde Sint-Jan.
Bereikbaarheid 's-Hertogenbosch
Het hotel is gelegen in het centrum van ’s-Hertogenbosch. Het hotel is zowel met eigen vervoer als met openbaar vervoer prima bereikbaar. Het hotel beschikt over 110 eigen parkeerplaatsen in de afgesloten parkeerkelder van parkeergarage De Tolbrug, gelegen tegenover de hotelingang. Het Centraal Station 's-Hertogenbosch ligt op slechts 7 minuten loopafstand!
Kaart


48 jaar

was heel leuk, leuk arrangement.
- 8.0
- 9.0
- 8.0
- 8.0
- 8.0
- 8.0


Wij 4 stel vrienden hebben genoten van De Bochsse kroegentocht arrangement. Het hotel was uitstekend en gelegen in hartje Den Bosch. Als enige minpuntje; de 4 kamers lagen verspreid door het hotel. Verder niets dan lof!
Over hotelindenbosch.nl
De huiskamer van Den Bosch
Thuiskomen in Brabant
Het hotel en de faciliteiten
De gezellige Brasserie, genaamd Cé, heeft een prachtig uitzicht over het middeleeuwse marktplein. De brasserie presenteert het beste van twee werelden, het lekkerste van de Brabantse én de internationale keuken, alles bereid met verse ingrediënten, bij voorkeur uit de regio, met liefde voor het seizoen en aandacht voor de herkomst. Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek.
Centraal in Den Bosch en Brabant
Goed bereikbaar met auto en ov
Door onze centrale ligging zijn we echt heel makkelijk bereikbaar. Uw auto parkeert u tegen gereduceerd tarief in de afgesloten parkeerkelder van parkeergarage De Tolbrug tegenover het hotel. Uw trein stopt op ’s-Hertogenbosch Centraal van waar u in 8 minuten naar de receptie van het hotel wandelt. Er is tevens de mogelijkheid om uw elektrische auto en/of fiets op te laden.
Den Bosch
" Wij 4 stel vrienden hebben genoten van De Bochsse kroegentocht arrangement. Het hotel was uitstekend en gelegen in hartje Den Bosch. Als enige minpuntje; de 4 kamers lagen verspreid door het hotel. Verder niets dan lof! "
Anoniem
27-10-2010 09:51