3-daags Wandelarrangement op de Veluwe - vanuit de hotelkamer direct de natuur in
Vanuit uw hotelkamer kunt u direct de natuur in en wandelen door Nationaal Park de Veluwezoom. Uw kamer is gelegen in een sfeervol Finse chalet en is van alle gemakken voorzien.
Dit wandelarrangement is inclusief:
2 Overnachtingen
2x ontbijt
1x een uitgebreid 3-gangen diner
WiFi
Koffie en thee op de kamers
Beddengoed en linnengoed
Wandelroutes
Prijs: € 99,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer
Toeslagen:
Toeslag op zaterdag: € 5,00 per persoon
Toeslag 1-persoonskamer: € 10,00 per kamer per nacht
Toeristenbelasting a € 1,50 p.p.p.n.
Arrangement verlengen:
Wilt u langer van deze prachtige omgeving genieten? Boek dan met een aantrekkelijke korting een extra nachten of nachten. 1 persoonskamer € 44,00 p.p.p.n. (= 20% korting!) 2 persoonskamer € 22,00 p.p.p.n. (= 20% korting!) 3 persoonskamer € 22,00 p.p.p.n. (= 20% korting!)
De prijs van dit 3-daags wandelarrangement is geldig tot en met 31 december 2019 met uitzondering van de feestdagen.
3-daags wandelarrangement op de Veluwe
Vanuit u hotel kamer kunt u direct de natuur in en wandelen door Nationaal Park de Veluwezoom. Uw kamer is gelegen in een sfeervol Finse chalet en is van alle gemakken voorzien.
Chalethotel bij Nationaal Park Veluwezoom
Dit hotel is gelegen aan de rand van de Nationaal Park Veluwezoom in de plaats Dieren. Nationaal Park Veluwezoom is een van de grootste aaneengesloten natuurgebieden van Natuurmonumenten. Met zijn uitgestrekte bossen, heidevelden, voormalige stuifzandvlaktes en bijzondere landgoederen is het ook een van de meest afwisselende gebieden. Zomers raakt u betoverd door bloeiende heide. In de herfst is er de geur van gevallen bladeren. ‘s Winters is het landschap in een diepe winterslaap. Het biedt de mogelijkheid tot het maken van urenlange wandelingen en fietstochten! Ook vanuit uw hotelkamer kunt u prachtige wandel- en fietstochten maken! U heeft rechtstreeks toegang tot de Veluwezoom, u vindt een poort achter de hotelkamers. De chalets bevinden zich aan het rand van het bos, dus vraag even aan de bar wanneer u het beste wilde dieren kunt gaan "spotten". Boek daarom gelijk een nacht, of meer, bij met een mooie korting. Wij beschikken over 4 sfeervolle Finse Chalets aan de rand van de Veluwe. De chalets zijn onderverdeeld in vier aparte kamers, elk met een eigen voordeur. Alle kamers zijn voorzien van 3 losse bedden, een badkamer met wastafel, douche en toilet, koffie- en theefaciliteiten, televisie, koelkastje en gratis WiFi.
Kaart


65 jaar

Het is een mooie omgeving
En heel gezellig die sportvelden
- 8.0
- 9.0
- 9.0
- 8.0
- 7.0
- 8.0


Mooi chalet, midden in de bossen. Goede voorzieningen voor een kort verblijf. Prima bedden en douche. Alleen jammer dat de stoelen zo slecht zitten. Omgeving leent zich goed voor wandelingen. Vriendelijk personeel. Ontbijt was prima verzorgt en voldoende.
- 7.0
- 8.0
- 7.0
- 8.0
- 8.0
Over Veluweuitje.nl
Algemeen
Chalethotel en de faciliteiten
Wij beschikken over een veelzijdige keuken, een gezellige bar, sfeervolle (vergader)zalen, unieke hotelkamers in Finse chalets (met eigen voordeur), 13 tennisbanen, een langlaufcircuit, een grote activiteitenhal (ca. 1500 m2) en ongedwongen en vriendelijk personeel.
Ons activiteitenaanbod is in principe eindeloos, zowel indoor als outdoor. Of u nu een hele dag, een dagdeel, een avond of meerdere dagen iets wilt organiseren, wij stellen graag samen met u uw favoriete programma samen!
Daarnaast beschikken wij over een professioneel cateringbedrijf. Van een salade tot compleet verzorgde buffetten. Ook op culinair gebied zijn de mogelijkheden bij de catering eindeloos.
De hotelkamers
Restaurant Vale Nieuwe
U kunt bij ons terecht voor heerlijke a la carte gerechten en diverse seizoensgerechten. Wij hebben tevens een gezellig terras achter ons restaurant.
" Het is een mooie omgeving
En heel gezellig die sportvelden
"
Willem Brons
02-11-2016 11:50