Groepsuitje in Den Bosch - Avondje uit Ik hou van Holland Diner
Wij vieren feest, dus weg met de malaise want het is weer tijd voor de polonaise! Voor een bijzonder avondje uit met familie, vrienden of collega's in hartje Den Bosch wordt dit echt een feestje!!
Bij dit Avondje Ik Hou van Holland diner is inbegrepen:
Wervelende Quizmaster
Uitgebreid 3 gangen diner
Decor
Rad
Kostuums en attributen
Leuke prijs voor het winnende team
Locatie hartje Den Bosch
Minimum aantal personen is 10.
De prijs van dit Avondje uit Ik Hou van Holland Diner in Den Bosch is geldig tot en met 31 december 2018.
Ik hou van Holland Diner
Vier een geweldig Feestje in Den Bosch
Naast tal van energieke muziekfragmenten en hits van Hollandse bodem wordt het nu misschien tijd om de echte carnavalskrakers uit de kast te trekken zodat uw gezelschap eindelijk eens op muziekkennis wordt getest! Onze eigen Linda de Mol of Jeroen van Koningsbrugge praat het gehele event als professionele quizmaster grappend en grollend aan elkaar!
Geniet van dit unieke "Ik hou van Holland Diner" en vergeet niet na afloop met de hoofdprijs naar huis te gaan. U kunt natuurlijk na afloop van dit evenement nog steeds bij Oeteldonk links af!
Restaurants in hartje Den Bosch
Kaart


59 jaar

Leuke activiteit, met een spontane presentatrice. Veel gelachen en serieus de strijd aangegaan met 2 teams.
Over Onze partner
Algemeen
Het evenementenbureau
Perfect, professioneel en op maat georganiseerd? Voor iedereen die Den Bosch écht wilt beleven bieden wij leuke evenementen voor elk moment.
Groepsgrootte
Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!
Maatwerk
Den Bosch
" Leuke activiteit, met een spontane presentatrice.
Veel gelachen en serieus de strijd aangegaan met 2 teams. "
Anoniem
21-06-2013 18:48