Koken voor elkaar en met elkaar - Culinair groepsuitje (49)
Koken voor elkaar arrangement van Partyboerderij De IJsselhoeve in Doesburg, Gelderland. Maar dit alles op een gezellige en sfeervolle manier. De gerechten die we maken gaan we natuurlijk met zijn allen opeten.
Groepsuitje in de keuken - Schort voor en koksmuts op
Koken voor elkaar en koken met elkaar. Een gezellig groepsuitje waarbij het draait om teamwork in de keuken. Nadat u samen de heerlijkste gerechten heeft bereid, gaat u met z'n allen genieten van uw eigen resultaat.
Samen kokkerellen - Gezelligheid in de keuken
U wordt ontvangen met koffie en een heerlijke koek. De gastheer zal het programma van de middag uitleggen. Daarna gaat de schort voor en de koksmuts op!
Onder leiding van onze chef-kok gaan we met zijn allen een heerlijk diner voorbereiden op een gezellige en sfeervolle manier. Alle gerechten zullen we natuurlijk samen opeten. Heerlijke gerechten zoals Ardenner ham met meloen, carpaccio, gamba’s, groenten, salades, parfait en appeltaart met vanille saus; laat u zich verrassen.
Alles draait hierbij om teamwork! Het eten gebeurt onder het genot van een drankje en gezellige muziek.
Partyboerderij de IJsselhoeve - Altijd feest!
Voor elk feest - groot of klein - moet u bij 'De IJsselhoeve' zijn. Themafeesten of groepsuitjes, familie-uitjes, bedrijfsuitjes met leuke activiteiten; over iedere happening zal nog lang worden nagepraat.
Restaurant & Partyboerderij de IJsselhoeve is een gerestaureerde boerenhofstede in Doesburg, gelegen in een schitterend rivierenlandschap. De boerderij heeft een sfeervol interieur met agrarische werktuigen en gereedschappen. Hier ervaart u de gezelligheid in een knusse, gezellige en warme sfeer.
Ook beschikt de IJsselhoeve over een recreatieterrein met diverse mogelijkheden voor activiteiten zoals bijvoorbeeld buggy rijden of quadrijden. Verder organiseren we diverse wateractiviteiten, zoals kanovaren en waterfietsen. Douches zijn aanwezig.
Dit arrangement is inclusief
- ontvangst met koffie en een koek
- bereiding diner o.l.v. de chef-kok
- opeten van uw eigen bereide diner
Dit arrangement wordt op maat voor u samengesteld
Drankjes op afkoop of op nacalculatie (afkoop € 15 bier, fris en wijn)
Minimum aantal: 40 personen (anders in overleg)
Tijdsduur: 6,5 uur
Muzikale omlijsting in overleg
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Streetview
Reviews
Er zijn geen reviews bij dit uitje
Toeristische informatie
Liemers
De Liemers is een streek in de Nederlandse provincie Gelderland en is een werkelijk prachtig gebied. Rivieren, bossen, grazige weiden, bochtige dijken. Het is ook een streek met een lange en voorname geschiedenis, zoals de dorpen en steden laten zien die behoren tot de gemeenten Bergh, Didam, Doesburg, Duiven, Rijnwaarden, Westervoort en Zevenaar.
Veelal wordt aangenomen dat het bosgbied Montferland de oostelijke grens is, en nog juist in de Achterhoek gelegen is. Gemakshalve wordt echter ook door sommigen de hele Liemers tot de Achterhoek gerekend. Autochtone inwoners van de Liemers zijn het veelal niet eens met deze redenatie en ondanks hun verbondenheid met de aangrenzende Achterhoek zullen ze mensen vlug corrigeren als deze hen Achterhoekers noemen en zeggen dat ze uit de Liemers komen. Eveneens stellen inwoners van de voormalige gemeente Bergh en ook Wehl veelal dat ze uit de Achterhoek komen, en niet uit de Liemers. Sociaal en cultureel gezien zijn er ook verschillen: de voormalige gemeenten Bergh en Wehl zijn immers voor een groot deel op Doetinchem gericht, terwijl Didam op Zevenaar (en in minder mate zelfs op Arnhem) gericht is. Bestuurlijk gezien maakt de gehele nieuwe gemeente Montferland wel weer deel uit van de regio Achterhoek.
Achterhoek
De Achterhoek is 1 van de groenste provincies van Nederland. Een heerlijke omgeving voor een lekker weekendje ontspannen. Een groot fiets- en wandelnetwerk. Van onze partners krijgt u routes op aanvraag. Gewoon even helemaal niets of gebruik maken van de vele toeristische highlights in deze regio. Laat u verrassen !
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-5405405






Koken bij mijn Tante met keuze uit 4 geweldige kookworkshops
Kookworkshop High Tea
Helemaal vergeten! - Verrassend feest in Gelderland (47)
Job-ruil workshop in Gelderland - Zet het bedrijf op zijn kop! (19)
Heavy motorisch arrangement - Spektakel in Gelderland (12)
Aktie arrangement van Partyboerderij De IJsselhoeve - 8
All inclusive Chanson IJ & IJ diner show - Avondje vol gezelligheid [..]
Toeristische informatie


