Muzikaal familieuitje in Breda - Djembe en Percussie
Familie betekent gezelligheid! Onder het genot van een hapje en een drankje zorgt u samen met uw familie voor de muzikale noot. Jong en oud werken samen naar een muziekstuk met een verrassend begin en een knallend einde! Voor een muzikaal familieuitje in Breda is dit een geslaagd uitstapje.
Familieuitje in Breda
Familie betekent gezelligheid! Onder het genot van een hapje en een drankje zorgt u samen met uw familie voor de muzikale noot. Jong en oud werken samen naar een muziekstuk met een verrassend begin en een knallend einde! Volwassenen en kinderen hebben hun eigen specifieke talenten die perfect samen komen in de muziek. We combineren djembe’s met kleinere percussie instrumenten. Dit alles op een sfeervolle locatie die geschikt is voor jong en oud!
Djembe spelen is een leuke uitdaging en een prachtige ervaring!
De djembé kan zittend en staand worden bespeeld. Als de speler zit, dan houdt hij/zij de djembé tussen de benen; de onderkant staat op de grond. De djembé wordt dan iets naar voren gekanteld en met de knieën vastgehouden. Hierdoor is de onderkant van de trommel open waardoor het geluid kan vrijkomen. Wordt de djembé staand bespeeld, dan hangt de djembé aan een koord die over de schouder van de speler rust. Soms wordt de djembé ook bespeeld terwijl deze op een speciale standaard is bevestigd.
De speler kan verschillende klankkleuren bereiken door beide handen te gebruiken en zowel met de vingers als met de vlakke hand te spelen.
Het is voor de groep een uitdaging diverse ritmes samen te spelen. Concentreer jij je op je eigen ritme of gebruik je juist het andere ritme van je medespeler om steun te vinden? Een leuke uitdaging en een prachtige ervaring!
Percussie
Naast de djembé gebruiken we meerdere instrumenten zoals, shakers, claves, guiro's en handtrommeltjes. Deze workshops zijn vooral aan te raden bij grotere groepen vanaf 20 personen omdat er dan een mooie harmonie wordt opgezet met meerdere instrumenten. Een gedeelte van de deelnemers krijgt de beschikking over een djembé. Natuurlijk kunnen de deelnemers tijdens de workshop wisselen van instrument.
Locatie
Onze vaste locaties zijn gevestigd in de binnenstad als in de bosrijke omgeving van Breda. Bij een aantal van deze locaties is een speeltuin aanwezig en kunt u genieten van een mooie boswandeling.
Ook is het mogelijk om dit arrangement in andere plaatsen in Nederland te boeken. U kunt hierbij denken aan:
- Haarlem
- Amsterdam
- Enkhuizen
- Alkmaar
- Rotterdam
- Delft
- Den Haag
- Utrecht
- Amersfoort
- Den Bosch
Dit muzikale familieuitje in Breda is inclusief:
- Workshop djembe en percussie
- ontvangst met koffie, thee en gebak
Deelname al mogelijk vanaf 5 jaar.
Uitbreidingsmogelijkheden
- Lunch
- Tapas
- 3 gangen diner
De prijs van dit muzikale familieuitje in Breda is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Streetview
Reviews
Er zijn geen reviews bij dit uitje
Toeristische informatie
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-5405405






En Garde! Leer schermen en kom lunchen in Breda
Wie is de Mol - Breda
Stadsspel James Bond in Breda, Den Bosch of Tilburg
Groepsuitje in Breda - City Challenge in Brabant
Groepsuitje in Breda - Speel Levend Sudoku
Ontdek bourgondisch en romantisch Breda tijdens een leuk weekendje [..]


