En Garde! Leer schermen en kom lunchen in Breda
Leer tijdens een actieve workshop alles over het schermen. En geniet hierna van gezellig samen zijn onder het genot van een heerlijk en speciale lunch.
Actief groepsuitje - Schermen
Ga het duel aan! Tijdens dit groepsuitje leert u als geen ander de sabel te hanteren. U bent straks helemaal op de hoogte van termen als degen, sabel en floret. Leer tijdens een actieve workshop alles over het schermen. En geniet hierna van gezellig samen zijn onder het genot van een heerlijk en speciale lunch.
Workshop Schermen op vele locaties in Nederland
Tijdens deze workshop leert u onder professionele begeleiding de schermsport te ervaren.
Deelnemers krijgen beschermende kleding, schermmasker en wedstrijdsabel en kunnen de meest gebruikte aanvals- en verdedigingstechnieken met elkaar oefenen. Korte uitleg en oefeningen wisselen elkaar af tot iedereen een goede basishouding en de meest gebruikte aanvals- en verdedigingstechnieken beheerst.
Na één 1 uur kunt u al met elkaar sparren en kan er onderling worden geduelleerd.
Schermen is welliswaar actief en dynamisch maar niet moeillijk te leren en kan zowel door mannen, vrouwen en kinderen worden beoefend.
Het schermen is volkomen veilig dankzij de speciale materialen die iedere deelnemer ter beschikking krijgt.
Deze workshop is inclusief instructie, begeleiding van professionals, alle schermmaterialen en sportlocatie in vele steden. Als u de ruimte er voor heeft kan het ook plaatsvinden op uw eigen locatie.
Minimum leeftijd is 16 jaar.
Prijs per persoon: €29,75
Duur van de activiteit: 1.5 uur
Minimaal aantal personen: 12
Luxe Lunchen bij Captain Hook in Breda
Restaurant Hook aan de Haven is een origineel restaurant in piratenstijl, waar u kunt genieten van heerlijk eten & drinken. Speciaal voor kleinere groepen presenteert Hook aan de Haven een uitgebreide 3-gangen keuzelunch, met voor-, hoofd- en nagerecht incl. gratis koffie/thee en cappuccino. Leuk om te combineren met een heerlijk dagje Breda! In zomer kunt u genieten van de 3-gangen lunch op het gezellige terras aan het water.
Prijs per persoon: €25,00
Duur van de activiteit: 1.5 uur
Minimaal aantal personen: 2
Kaart
Streetview
Reviews
Er zijn geen reviews bij dit uitje
Toeristische informatie
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-5405405












Wie is de Mol - Breda
Stadsspel James Bond in Breda, Den Bosch of Tilburg
Beauty workshop vriendinnenuitje met high tea in Breda
Culinair vriendinnenuitje in Breda - Cocktails maken, high tea en [..]
Spannend Smartphone spel door de stad - zoek de drugsdealer
Groepsuitje in Breda - City Challenge in Brabant
Groepsuitje in Breda - Speel Levend Sudoku
Ontdek bourgondisch en romantisch Breda tijdens een leuk weekendje [..]


