Enjoy.nl
het grootste aanbod van complete uitjes

Vrijgezellen Feestarrangement op de westernboerderij in Gelderland

Vrijgezellen Feestarrangement van Westernboerderij de Baerle in Didam. Voor uw vrijgezellendag kunt u zich bij De Baerle lekker uitleven en van de vele mogelijheden gebruikmaken van deze locatie.

Westernboerderij de Baerle
Op uw vrijgezellenfeest volop actie met verschillende spetterende activiteiten!

Onze boerderij is gelegen op een unieke en veelzijdige locatie, geheel in boeren-/westernstijl. Gezellig en sfeervol, gelegen in een natuurlijke bosrijke omgeving. Vanaf de A12 (afslag Zevenaar) bent u snel op de snelweg en vanuit Arnhem bent u in 15 minuten op onze boerderij geariveerd.

Voor ieder wat wils!

Wij bieden u complete arrangementen. Voor een ieder wat wils! Huifkartochten, paard- en ponyrijden, westernactiviteiten, vlotbouwen, quadrijden etc. Wij kunnen voor vrijwel ieder budget recreatieve en sportieve activiteiten organiseren. Een arrangement bij de Baerle gaat altijd door. We hebben een grote slechtweer accommodatie. Dat is dus een zorg minder!

Dit arrangement is inclusief

  • Geniet van een mok koffie met heerlijke muffin.
  • Ga met zijn allen boogschieten / spijkerslaan / buksschieten / knotshockey of quadrijden.
  • Er zijn diverse warme hapjes.
  • Drankjes naar keuze van de Hollandse bar.
Prijs: € 45,00 p.p.

Het vrjigezelenfeest duurt ongeveer 3,5 uur en is mogelijk voor groepen van minimaal 8 personen.
Het feest begint om 10:30 uur en duurt tot 14:00 uur.

Barbecue erbij?

Uitbreiding met barbecue is mogelijk. De prijs hiervoor is € 17,50 extra per persoon.

Tip: Slechtweer kleding € 2,50 p.p. extra. Cowboyhoed en shawl € 4,50 p.p.

Optioneel:

  • Rodeostier € 2,50 p.p.

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.

Kaart
Streetview
Reviews

Er zijn 1 reviews gegeven. De gemiddelde score is 9.

9

Super dag gehad! helemaal leuk als je van een beetje actie houd!

Anoniem
01-05-2011 08:51

Toeristische informatie
Liemers

De Liemers is een streek in de Nederlandse provincie Gelderland en is een werkelijk prachtig gebied. Rivieren, bossen, grazige weiden, bochtige dijken. Het is ook een streek met een lange en voorname geschiedenis, zoals de dorpen en steden laten zien die behoren tot de gemeenten Bergh, Didam, Doesburg, Duiven, Rijnwaarden, Westervoort en Zevenaar.

Veelal wordt aangenomen dat het bosgbied Montferland de oostelijke grens is, en nog juist in de Achterhoek gelegen is. Gemakshalve wordt echter ook door sommigen de hele Liemers tot de Achterhoek gerekend. Autochtone inwoners van de Liemers zijn het veelal niet eens met deze redenatie en ondanks hun verbondenheid met de aangrenzende Achterhoek zullen ze mensen vlug corrigeren als deze hen Achterhoekers noemen en zeggen dat ze uit de Liemers komen. Eveneens stellen inwoners van de voormalige gemeente Bergh en ook Wehl veelal dat ze uit de Achterhoek komen, en niet uit de Liemers. Sociaal en cultureel gezien zijn er ook verschillen: de voormalige gemeenten Bergh en Wehl zijn immers voor een groot deel op Doetinchem gericht, terwijl Didam op Zevenaar (en in minder mate zelfs op Arnhem) gericht is. Bestuurlijk gezien maakt de gehele nieuwe gemeente Montferland wel weer deel uit van de regio Achterhoek.

Achterhoek

De Achterhoek is 1 van de groenste provincies van Nederland. Een heerlijke omgeving voor een lekker weekendje ontspannen. Een groot fiets- en wandelnetwerk. Van onze partners krijgt u routes op aanvraag. Gewoon even helemaal niets of gebruik maken van de vele toeristische highlights in deze regio. Laat u verrassen !

Montferland

Even lekker een dagje er tussen uit? Dan is het Montferland echt een aanrader! Kleine dorpjes die zich verschuilen achter de heuvels, bossen en akkerland zijn typisch Montferland. Ideaal voor kids zijn natuurlijk de bossen! Zo kunt u de Eltenberg bezoeken wat net over de grens tussen Elten en Stokkum ligt of u bezoekt de Hulzenberg met een hoogte van 84,6 meter zeker leuk om te beklimmen. Montferland heeft super veel te bieden dus!